Welk museum heeft het meest innovatieve publieksprogramma voor kinderen t/m 12 jaar en wordt winnaar van de Museumkids Award 2024? Met deze prijs stimuleren we bijzondere initiatieven voor de jongste generatie museumliefhebbers.

Loopt jouw museum voorop in het boeien van de nieuwe generatie museumliefhebbers? Meld jullie kidsactiviteit dan nu aan! Denk hierbij aan kinder- en familieactiviteiten zoals een speurtocht, workshop, kindertentoonstelling, escape game, familierondleiding, app tour of familiespel. Je kunt per museum één project aanmelden. Let op, het project moet tijdens de jurering periode van augustus t/m eind oktober 2024 te bezoeken zijn.

Je kunt een QuickScan van 1 minuut doen om te zien of het project van jouw museum voldoet aan de criteria. Aanmelden kan via het digitale formulier tot en met 19 augustus 2024 (let op, je hebt voor beide een Google-account nodig).

Ontmoet de jury

Belangrijke data

Tijdens het proces van de Museumkids Award 2024 zijn er een aantal belangrijke data, noteer ze alvast in je agenda.