Bij de Museumvereniging werken 24 medewerkers, die zich bezighouden met belangenbehartiging, collectieve promotie en kwaliteitsverbetering van de sector. Neem bij vragen of ideeën gerust contact met ons op. 

Sarah Al-Dhahir

Sarah Al-Dhahir

Medewerker Office en CRM

sal-dhahir@museumvereniging.nl
Ellen Bakema

Ellen Bakema

Marketingcoördinator Museumkaart

ebakema@museumvereniging.nl
Aylin Beijersbergen

Aylin Beijersbergen

Medewerker Strategie en Beleid

abeijersbergen@museumvereniging.nl
Lisette van den Berg

Lisette van den Berg

Adviseur Strategie en Beleid

lvandenberg@museumvereniging.nl
Hanna Marije Booij

Hanna Marije Booij

Adjunct-directeur | Hoofd strategie en beleid

hbooij@museumvereniging.nl
Vera Carasso

Vera Carasso

Directeur

lklooster@museumvereniging.nl
Christina Coehoorn

Christina Coehoorn

Medewerker Operations & Finance

ccoehoorn@museumvereniging.nl
Maureen Jangi

Maureen Jangi

HR Specialist

mjangi@museumvereniging.nl
Charlotte van Kleef

Charlotte van Kleef

Social & Digital Communicatiemanager

cvankleef@museumvereniging.nl
Letteke Klooster

Letteke Klooster

Directie-assistent

lklooster@museumvereniging.nl
Nikita Lenssen

Nikita Lenssen

Webredacteur en communicatiemedewerker

nlenssen@museumvereniging.nl
Kathelijne Niessen

Kathelijne Niessen

Senior Communicatie-adviseur | Woordvoerder

kniessen@museumvereniging.nl
Mark Oskam

Mark Oskam

Hoofd Bedrijfsvoering

moskam@museumvereniging.nl
Martin de Rooij

Martin de Rooij

Hoofd Marketing en Communicatie

mderooij@museumvereniging.nl
Sophie Schippers

Sophie Schippers

Medewerker Office en Facilitaire zaken

sschippers@museumvereniging.nl
Marit Slob

Marit Slob

Projectcoördinator Museumkids

Eline Soumeru

Eline Soumeru

Medewerker Office, CRM en Ledenadministratie

esoumeru@museumvereniging.nl
Karsten Swaak

Karsten Swaak

Medewerker Strategie en Beleid

kswaak@museumvereniging.nl
Koen van Veen

Koen van Veen

Senior medewerker operationele zaken Museumkaart

kvanveen@museumvereniging.nl
Natasha Wiesemann

Natasha Wiesemann

PR- & Communicatiemedewerker

nwiesemann@museumvereniging.nl
Roos Wijnen

Roos Wijnen

Projectleider Kennisdeling

rwijnen@museumvereniging.nl
Zita de Wijs

Zita de Wijs

Senior medewerker operationele zaken Museumkaart

zdewijs@museumvereniging.nl
Babeth van Winsen

Babeth van Winsen

Medewerker Kennisdeling

bvanwinsen@museumvereniging.nl
Gea Wold

Gea Wold

Senior beleidsadviseur Werkgeverszaken

gwold@museumvereniging.nl

Contactgegevens

  • Museumvereniging
  • Piet Heinkade 181F
  • 1019 HC Amsterdam
  • Postbus 2975
  • 1000 CZ Amsterdam

Routebeschrijving