Hoe kunnen we onze musea en erfgoedlocaties voorbereiden op de uitdagingen van de klimaatverandering?

Extreem weer

Naarmate de klimaatverandering toeneemt, krijgen culturele gebouwen en collecties te maken met stijgende temperaturen en steeds vaker voorkomende extreme weersomstandigheden, zoals hittegolven, overstromingen en stormen. Tijdens dit evenement duiken we dieper in deze risico’s en onderzoeken we proactieve strategieën voor aanpassing.

Schrijf je in

Beheerders van gebouwen, faciliteiten en energie zullen inzicht krijgen in de klimaatrisico’s die van invloed kunnen zijn op hun gebouwen en collecties. We bespreken benaderingen die kunnen helpen bij het plannen en verminderen van de impact van extreme weersomstandigheden, evenals manieren om gebouwen zo te ontwerpen en aan te passen dat ze beter bestand zijn tegen klimaatschommelingen, terwijl we ook stilstaan bij de rol van culturele locaties voor gemeenschappen die worden getroffen door de huidige en toekomstige klimaateffecten.

Dit evenement is bedoeld voor vastgoed-, faciliteiten- en energiemanagers van musea en andere culturele organisaties die in gebouwen werken.

Webinar Veerkracht Ontwikkelen
Workshop digitale strategie: hier begin je!
1 dec 2024 t/m 1 dec 2025

Workshop digitale strategie: hier begin je!

Trainingstraject Diversiteit & Inclusie
12 mrt t/m 1 okt 2025

Trainingstraject Diversiteit & Inclusie

Cursus Digitaal Erfgoed
12 mei 2025

Cursus Digitaal Erfgoed

Leiderschap in Cultuur x Museumvereniging
12 mei t/m 8 dec 2025

Leiderschap in Cultuur x Museumvereniging