In de culturele en creatieve sector hebben we 3 codes: de Governance Code Cultuur, de Code Diversiteit & Inclusie en de Fair Practice Code. Deze codes dragen bij aan een gezonde culturele en creatieve organisatie, en daarmee ook aan een gezonde sector. Hoe pas je als zakelijk verantwoordelijke de verschillende codes toe? Wat komt erbij kijken en waar moet je aan voldoen voor bijvoorbeeld een subsidieaanvraag?
Schrijf je in
Voor een zakelijk verantwoordelijke kan het soms lastig zijn om de drie codes in de praktijk te brengen. Tijdens deze dag wordt het belang van de codes besproken en weet je direct hoe je ze op waardevolle wijze kan toepassen in jouw eigen organisatie/project.
Voor wie
Bevlogen professionals die zich bezighouden met de zakelijke kant van een culturele of creatieve organisatie, die relatief startend zijn (1-5 jaar werkervaring in de zakelijke kant van de culturele sector) en zich willen ontwikkelen. De culturele of creatieve sector kan zijn: film, theater, tv, architectuur, fotografie, festivals, muziek, beeldende kunst, media, games, design.
Resultaat
- Je weet wat de codes (Governance Code Cultuur, Code Diversiteit & Inclusie en de Fair Practice Code) inhouden en hebt besef van het belang ervan.
- Je hebt geoefend met het toepassen van de codes op jouw eigen project/organisatie.
- Je deelt ervaringen met peers over de toepassing van de diverse codes in ieders eigen organisatie.
- Je krijgt handvatten aangereikt om de codes nog verder toe te passen in jouw organisatie.