Je wilt stappen zetten in je organisatie op digitaal gebied. Maar hoe neem jij je organisatie hierin mee en zorg je voor draagvlak voor nieuwe technologieën en werkwijzen?

Schrijf je in

In deze online lunchbijeenkomst krijg je basiskennis, praktische handvatten, heldere inzichten en voorbeelden uit de praktijk op het gebied van verandermanagement. 

Laura de Vos, DEN adviseur verandermanagement en digitale strategie, licht een tip van de sluier op over de basis van verandermanagement: wat is er nodig om verandering te bewerkstelligen? Hoe krijg je je organisatie mee om projecten succesvol van de grond te krijgen?

Denk daarbij aan: de leiderschapsrol bij veranderingen, toepassingen in de praktijk en cultuurveranderingen.

We organiseren een korte, gerichte webinar over verandermanagement voor culturele professionals, Sr. managers en directeuren die in de cultuur- en erfgoedsector werken. Geen abstracte theorieën, maar concrete inzichten en ervaringen uit de praktijk. En bovendien de mogelijkheid om je vragen te stellen.

?>
Cursus: Digitaal erfgoed
14 sep t/m 26 okt 2026

Cursus: Digitaal erfgoed

Museumcongres
1 okt 2026

Museumcongres

Masterclass: Publiek Domein
5 okt 2026

Masterclass: Publiek Domein

Training: Discriminatie en micro-agressies tegengaan op de werkvloer
6 okt 2026

Training: Discriminatie en micro-agressies tegengaan op de werkvloer