Communicating the Arts (CTA) – dé conferentie over communicatie in de kunstsector – viert haar 25-jarig jubileum in het Rijksmuseum!

Schrijf je in

Van 17 tot 19 juni 2025 verwelkomt het Rijksmuseum 200 communicatieprofessionals uit de hele wereld voor CTA Amsterdam. Experts op het gebied van digitale marketing, communicatie en branding delen hun inzichten over hoe de kunstsector een positieve impact kan maken. Met inspirerende sprekers van onder andere de National Gallery of Art, Edinburgh International Festival en De Nationale Opera & Ballet, belooft deze editie een waardevolle leerervaring te worden.

Speciaal voor leden van de Museumvereniging: profiteer van een exclusieve 2-voor-1 aanbieding bij inschrijving vóór 30 april! Mail naar website@museumvereniging.nl om de kortingscode te ontvangen.

Communicating the Arts congres
Workshop digitale strategie: hier begin je!
1 dec 2024 t/m 1 dec 2025

Workshop digitale strategie: hier begin je!

Trainingstraject Diversiteit & Inclusie
12 mrt t/m 1 okt 2025

Trainingstraject Diversiteit & Inclusie

Webinar DUMAVA voor monumenten
7 mei 2025

Webinar DUMAVA voor monumenten

Even afkoelen: is jouw museum klaar voor de toekomst?
8 mei 2025

Even afkoelen: is jouw museum klaar voor de toekomst?