De impact van AI op finance wordt steeds groter, en dat geldt ook voor de museumsector. Daarom organiseren we op 16 juni 2025 een praktijkgerichte AI-cursus voor financials binnen het netwerk Finance & Control van de Museumvereniging. Tijdens deze dag gaan we hands-on aan de slag met CoPilot en ChatGPT, zodat je direct leert hoe je AI effectief kunt inzetten in je financiële werkzaamheden.
Deze interactieve cursus combineert theorie en praktijk, met direct toepasbare inzichten. De focus ligt op de essentials van AI in finance. Ook gevorderde gebruikers zullen nieuwe inzichten opdoen, maar de cursus richt zich niet op advanced toepassingen.
AI Act-compliant
Na deze cursus ben je aantoonbaar AI-geletterd, in lijn met de regelgeving rondom AI-gebruik in finance.
Praktische informatie
Een laptop meenemen is handig. Een eigen AI-licentie (CoPilot of ChatGPT) is niet vereist, maar wel een pré. De trainer stelt vijf licenties beschikbaar voor gebruik tijdens de cursus.
Kosten en deelname
Deelname kost € 100 per persoon (exclusief btw en lunchkosten). Het aantal deelnemers is beperkt tot twintig, met een limiet van één deelnemer per museum.
Waarom een bijdrage en een deelnemerslimiet?
De cursus heeft een stevig prijskaartje. Om deelname toegankelijk te houden, vragen we een bijdrage van € 100 per persoon (exclusief btw). Het aantal deelnemers is beperkt tot twintig om voldoende interactie met de trainer te waarborgen en de inhoud zo praktisch mogelijk te maken.
De cursus is vol, je kunt je niet meer aanmelden.