Rijksmuseum Boerhaave organiseert samen met Museumnetwerken D&P en M&C een gezamenlijke voorjaarsbijeenkomst over Capital Campaiging, waar sales en marketing samenkomen. Aan de hand van praktijkcases en een inspiratiesessie leren deelnemers hoe ze financiering voor grote doelen werven en bezoekers omzetten in betrokken fans.

Programma

De middag begint met een welkom door Jan-Jaap de Haan (directeur Rijksmuseum Boerhaave), gevolgd door een introductie van de aanjagers van de netwerken Marketing & Communicatie en Development & Partnerships. Vervolgens presenteert Lara Schwarz (Museum Prinsenhof Delft) de capital campaign voor de renovatie van Museum Prinsenhof, inclusief haar afscheid als aanjager. Daarna behandelt Charlie Dos Reis Borges Rodrigues (Rijksmuseum Boerhaave) de case van de fondsenwerving voor de uitbreiding van het museum met een nieuw life sciences-paviljoen, inclusief strategieën, onverwachte kansen en succesverhalen.

Het tweede deel van de middag bestaat uit een inspiratiesessie van HLO Branding Agency. Maud van Vught en Isabella Bergmans laten zien hoe bezoekers omgezet kunnen worden in betrokken fans en hoe museumverhalen ingezet kunnen worden om het merk te versterken. De bijeenkomst wordt afgesloten met netwerken en een borrel.

?>
Cursus: Digitaal erfgoed
14 sep t/m 26 okt 2026

Cursus: Digitaal erfgoed

Museumcongres
1 okt 2026

Museumcongres

Masterclass: Publiek Domein
5 okt 2026

Masterclass: Publiek Domein

Webinar: Digitaal Erfgoed x Nieuw Publiek
6 okt 2026

Webinar: Digitaal Erfgoed x Nieuw Publiek