Op 10 september organiseert het netwerk Commerciële Zaken & Hospitality een tweede online kennissessie. Tijdens deze bijeenkomst staan kennisdeling en inspiratie centraal, met als thema: Zakelijke verhuur in musea; van evenement tot locatieverhuur.

Meld je aan

Zakelijke verhuur is voor musea een waardevol instrument om extra inkomsten te genereren. Daarnaast biedt het kansen om nieuwe publieksgroepen aan te trekken, samenwerkingen aan te gaan met bedrijven en de zichtbaarheid van het museum te vergroten in een bredere maatschappelijke context.

Laat je inspireren door concrete voorbeelden, slimme oplossingen en praktijkervaringen van collega’s uit het veld. Er is uiteraard ook ruimte voor vragen en het delen van je eigen inzichten.

Houd jij je in jouw museum bezig met de organisatie van evenementen en/of zakelijke verhuur? Meld je dan nu aan voor deze online inspiratiesessie via netwerk-commercieel-hospitality@museumvereniging.nl.

?>
Cursus: Digitaal erfgoed
14 sep t/m 26 okt 2026

Cursus: Digitaal erfgoed

Museumcongres
1 okt 2026

Museumcongres

Masterclass: Publiek Domein
5 okt 2026

Masterclass: Publiek Domein

Training: Discriminatie en micro-agressies tegengaan op de werkvloer
6 okt 2026

Training: Discriminatie en micro-agressies tegengaan op de werkvloer